FC Strání – TJ FS Napajedla 3:1 (2:1)
Krajská soutěž sk.B Mladší žáci – neděle 20.10.2019 11:15
Střelci: 9. Jurásek Martin, 16. Mikláš Jakub Petr, 49. Mikláš Jakub Petr – 19. Podlas Radim […]
FC Strání – TJ FS Napajedla 3:1 (2:1)
Krajská soutěž sk.B Mladší žáci – neděle 20.10.2019 11:15
Střelci: 9. Jurásek Martin, 16. Mikláš Jakub Petr, 49. Mikláš Jakub Petr – 19. Podlas Radim […]
TJ Spartak Hluk – TJ FS Napajedla 5:4 (2:1)
7.kolo Krajská soutěž sk.B – Mladší žáci – sobota 12. 10. 2019 11:15
Střelci: 12. Křiváček Josef, 25. Konečný Adam, 40. Zlínská Vanesa, 44. Stamatovič Vuk, 50. Kurtin Tomáš – 7. Skácel Ondřej, 50. Solecký Daniel, 52. Baroň Jakub, 57. Perůtka Michal […]
SK Mařatice – TJ FS Napajedla 3:11 (2:6)
5.kolo Krajská soutěž Mladší žáci – sk.B sobota 28.9.2019 11:15
Střelci:9. Deutsch Dominik, 10. Abraham Kryštof, 54. Hanačík Patrik – 8. Baroň Jakub, 14. Solecký Daniel, 18. Skácel Ondřej, 20. Baroň Jakub, 29. Baroň Jakub, 30. Kuchmister Daniel, 31. Gajdušek Šimon, 41. Solecký Daniel, 45. Solecký Daniel, 57. Rusková Alice, 59. Baroň Jakub […]
TJ FS Napajedla – FC Slovácko Dívky 3:4P (1:1)
4.kolo Krajská soutěž – mladší žáci sk.B 21.9.2019 11:15
Střelci: 30. Novotný Marek, 42. Solecký Štěpán, 59. Solecký Daniel – 20. Skřivánková Tereza, 46. Dočkalová Eliška, 56. Dočkalová Eliška
[…]
FC Morkovice – TJ FS Napajedla 8:0 (3:0)
3.kolo KS Mladší žáci sk.B – neděle 15.9.2019 11:15
Střelci: 2. Štěpán Alois, 4. Geprt Daniel, 18. Geprt Daniel, 34. Geprt Daniel, 39. Šesták Radim, 41. Rakáš Daniel, 42. Rakáš Daniel, 59. Geprt Daniel […]
TJ FS Napajedla – FK Dolní Němčí 6:1 (1:0)
2.kolo Krajská soutěž – Mladší žáci sk.B sobota 7.9.2019 11:15
Střelci: 3. Gajdušek Šimon, 28. Gajdušek Šimon, 31. Rusková Alice, 42. Gajdušek Šimon, 43. Gajdušek Šimon, 52. Perůtka Michal – 22. Horák Antonín […]
TJ FS Napajedla – FC Strání 6:2 (4:1)
1.kolo Krajská soutěž – mladší žáci sk.B – sobota 31.8.2019 11:15
Střelci: 6. Gajdušek Šimon, 17. Kuchmister Daniel, 26. Baroň Jakub, 29. Skácel Ondřej, 40. Kašný Jakub, 56. Skácel Ondřej – 5. Míča David, 58. Popelka Matěj
Rozhodčí: Klouda Jiří
Diváků: 39 […]
Ani dnešní déšť neodradil naše nejmladší naděje klubu a přípravka tak zahájila přípravu na novou sezonu.
Halový turnaj mladších žáků (r. 2006 a ml.) – Napajedla – 17.3.2019
Sportovní hala 2. ZŠ v Napajedlích patřila poslední zimní neděli tentokrát mladším žákům. Systémem „každý s každým“ na 15 minut se utkalo celkem 6 žákovských družstev: pořádající TJ FS Napajedla (trenér Kryštof Saibert, vedoucí mužstva Martin Vykoukal), FC Viktoria Otrokovice (trenér Tomáš Frydrych), SK Baťov 1930 (trenér Petr Janeba, vedoucí mužstva Vilém Válek), SK Louky (trenér Bob Merta, vedoucí mužstva Tomáš Goláň), FC Morkovice (trenér Zbyněk Kvinta) a kombinovaný tým TJ Halenkovice+FC Slovácká Sparta Spytihněv (trenéři Richard Vašíček a Vilém Matěja).
Sestava TJ FS Napajedla: Adam Výsmek – Adam Čevela, Gabriel Kalandrová, Robin Lajza, Radim Podlas, Petr Úlehla, Michal Perůtka, Michal Tabara, Jakub Baroň, Vincent Váňa.