Výsledky starší přípravky TJ FS Napajedla (trenérka Mgr. Šárka Solecká) na podzim 2018:

Veselá – Napajedla 7:8 (5:6)
Čtvrtek 1.11.2018

Sestava: Novák – Klofáč, Novotný, Bálint – Masiarová, Kuchmister, Dynka – D.Solecký, Tomek, Š.Solecký, Hruška

Střelci: Tomek 3x, Š.Solecký 3x, D.Solecký 1x, Mäsiarová 1x

 

Napajedla – FC Zlín U9 18:3 (10:0)
Čtvrtek 25.10.2018

Sestava: Novák – Klofáč, Masiarová, Bálint – Vávra, Kuchmister – D.Solecký, Š.Solecký, Dynka, Hruška                                         

Střelci: D.Solecký 6x, Klofáč 5x, Š.Solecký 3x, Kuchmister 1x, Dynka 1x, Hruška 1x, Vávra 1x

 

SK Zlín (Paseky) – Napajedla 8:10 (3:5)
Středa 17.10.2018

Sestava: Novák – Novotný, Mäsiarová, Vávra, D.Solecký, Tomek – Klofáč, Bálint, Kuchmister, Š.Solecký, Hruška, Dynka          

Střelci: D.Solecký 6x, Š.Solecký 2x, Vávra 1x, Tomek 1x

 

Příluky – Napajedla 3:16 (1:9)
Pátek 12.10.2018

Sestava: Novák – Klofáč, Novotný, Rusková, Kuchmistr, D.Solecký, Š.Solecký, Hruška, Dynka, Tomek

Střelci: Š.Solecký 4x, Tomek 4x, Novotný 2x, Hruška 2x, D. Solecký 1x, Klofáč1x, Kuchmister1x, Rusková1x

 

Napajedla – Louky 10:8, starší 5:2 (2:1), mladší 5:6 (3:2)
Čtvrtek 4.10.2018

Hrálo se střídavě po ročnících.

Sestava FSN 2008: Novák – Klofáč, Novotný, Rusková, D.Solecký, Š.Solecký, Masiarová

Střelci: Š.Solecký 4x, D.Solecký 1x

Sestava FSN 2009: Novák – Bálint, Vávra, Kuchmister, Dynka, Tomek, Hruška

Střelci: Kuchmister 2x, Dynka 1x, Hruška 1x, Tomek 1x

 

Lípa – Napajedla 0:13 (0:7)
Středa 26.9.2018

Sestava: Novák – Novotný, Masiarová, Rusková, D. Solecký, Tomek – Klofáč, Bálint, Hruška/Dynka, Vávra, Š. Solecký              

Střelci: Tomek 5x, Š.Solecký 3x, Ruskova 2x, D. Solecký 1x, Hruška 1x, Klofáč 1x

 

Napajedla – Tlumačov 10:3 (5:0)

Čtvrtek 20.9.2018

Sestava: Novák – Novotný, Masiarová, Rusková, D.Solecký, Tomek – Klofáč, Bálint, Vávra, Š.Solecký, Hruška                              

Střelci: D.Solecký 3x, Š.Solecký 3x, Rusková 3x, Tomek 1x

 

Halenkovice – Napajedla 6:6 (3:1)
Neděle 16.9.2018

Sestava : Novák – Novotný, Masiarová, Pavlík, D.Solecký, Tomek/Dynka – Klofáč, Bálint, Rusková, Š.Solecký, Vávra/Hruška   

Střelci: D.Solecký 3x, Š.Solecký 2x, Rusková 1x

 

Napajedla – Provodov 7:9 (1:4)
Pondělí 10.9.2018

Sestava: Novák – Klofáč, Masiarová, Novotný, Bálint, Rusková, Vávra, D. Solecký, Š. Solecký, Pavlík, Tomek, Šimek, Hruška    

Střelci: D. Solecký 3x, Rusková 1x, Tomek 1x, vlastní (Klofáč), vlastní (D. Solecký)

 

Napajedla – Štípa 1:11 (1:6)                                                                                                                                                                    Čtvrtek 6.9.2018

Sestava: Novák – Novotný, Vávra, Bálint, Rusková, D. Solecký, Š. Solecký, Tomek, Hruška, Šimek, Dynka, Mitáček                     

Střelci: D. Solecký

 

Napajedla – Vizovice 6:1 (3:0)
Čtvrtek 30.8.2018

Sestava: Výsmek – Novotný, Bálint, Rusková, Š.Solecký, D.Solecký, Tomek, Šimek, Dynka, Mitáček                                                 

Střelci: Š.Solecký 2x, Rusková 2x, D.Solecký 1x, Bálint 1x