Dorost doma padl s Prakšicemi!

TJ FS Napajedla-TJ SOKOL PRAKŠICE – PAŠOVICE 1-5(0-4)

2.kolo Krajská soutěž – dorost sk. B – sobota 10.8.2019 14:30

STŘELCI: 82. Srnec Lukáš (pen.) – 4. Sukup Radim, 13. Sukup Radim, 35. Sukup Radim, 40. Sukup Radim, 62. Liška Radim

Dorost proti Holešovu nakonec v Napajedlích a už v sobotu!

Pozor! Došlo ke změně místa i termínu posledního přípravného utkání napajedelských dorostenců. Utkání proti SFK ELKO Holešov, které bylo původně plánováno na UT do Všetul na neděli 17.3. od 10:00 hod., bylo po vzájemné dohodě přesunuto na UT do Napajedel se začátkem v sobotu 16.3. od 11:00 hod.

Šatny pro oba týmy i rozhodčího budou v budově bývalého kláštera k dispozici od 10:15 hod., vstup do areálu je od tělocvičny 2. ZŠ v Napajedlích. JH

Dorost Napajedel ve Starém Městě až v neděli!

Upřesňujeme tímto termín prvního přípravného utkání dorostentů TJ FS Napajedla, které se proti dorostencům domácí Jiskry Staré Město uskuteční v neděli 3. března 2019 od 14:00 na umělé trávě Širůch ve Starém Městě.

Společný odjezd autobusem bude ve 12:45 hod. od České spořitelny v Napajedlích. JH

Také dorostenci v plné přípravě!

Ve stejný den jako napajedelští muži zahájili pod vedením zkušeného trenéra Josefa Hradila také dorostenci fotbalového oddílu TJ FS Napajedla. Většinu tréninků zatím absolvují na umělce v sousedství místní 2. ZŠ, v minulém týdnu se však také přemístili do Roštína pod chřibským Brdem k tradičnímu krátkodobému soustředění.