Změna termínu i místa utkání žáků

Mistrovské utkání 9. kola Krajské soutěže, sk. B starších i mladších žáků TJ FS Napajedla – 1. FC Slovácko dívky se bude místo původního termínu a místa v sobotu 27. října 2018 v Napajedlích hrát až v neděli 28. října 2018 od 9:30 hod. (starší) a od 11:15 hod. (mladší) na hřišti v Topolné.

Změna termínu utkání byla provedena na základě schválené žádosti soupeře, změna místa utkání pak z důvodu kolize se zápasy dalších týmů fotbalového oddílu TJ FS Napajedla.

Všichni zainteresovaní vezměte, prosím, na vědomí! JH

Žáci ve 2. kole proti dívkám Slovácka až v neděli!

Hlášenkou pořádajícího klubu 1. FC Slovácko a.s. bylo mistrovské utkání 2. kola krajské soutěže žáků, sk. B mezi domácími dívkami 1. FC Slovácko a hostujícími žáky TJ FS Napajedla přeloženo z původního termínu v sobotu 8.9.2018 na neděli 9.9.2018. Začátky utkání zůstávají stejné, tj. starší žáci od 9:30 hod. a mladší žáci od 11:15 hod. Hraje se na travnatém hřišti v Uh. Hradišti-Sadech. JH