Mladší žáci z Louk ovládli napajedelskou halu!

Halový turnaj mladších žáků (r. 2006 a ml.) – Napajedla – 17.3.2019

Sportovní hala 2. ZŠ v Napajedlích patřila poslední zimní neděli tentokrát mladším žákům. Systémem „každý s každým“ na 15 minut se utkalo celkem 6 žákovských družstev: pořádající TJ FS Napajedla (trenér Kryštof Saibert, vedoucí mužstva Martin Vykoukal), FC Viktoria Otrokovice (trenér Tomáš Frydrych), SK Baťov 1930 (trenér Petr Janeba, vedoucí mužstva Vilém Válek), SK Louky (trenér Bob Merta, vedoucí mužstva Tomáš Goláň), FC Morkovice (trenér Zbyněk Kvinta) a kombinovaný tým TJ Halenkovice+FC Slovácká Sparta Spytihněv (trenéři Richard Vašíček a Vilém Matěja).

Sestava TJ FS Napajedla:  Adam Výsmek – Adam Čevela, Gabriel Kalandrová, Robin Lajza, Radim Podlas, Petr Úlehla, Michal Perůtka, Michal Tabara, Jakub Baroň, Vincent Váňa.

Změna termínu i místa utkání žáků

Mistrovské utkání 9. kola Krajské soutěže, sk. B starších i mladších žáků TJ FS Napajedla – 1. FC Slovácko dívky se bude místo původního termínu a místa v sobotu 27. října 2018 v Napajedlích hrát až v neděli 28. října 2018 od 9:30 hod. (starší) a od 11:15 hod. (mladší) na hřišti v Topolné.

Změna termínu utkání byla provedena na základě schválené žádosti soupeře, změna místa utkání pak z důvodu kolize se zápasy dalších týmů fotbalového oddílu TJ FS Napajedla.

Všichni zainteresovaní vezměte, prosím, na vědomí! JH

Žáci ve 2. kole proti dívkám Slovácka až v neděli!

Hlášenkou pořádajícího klubu 1. FC Slovácko a.s. bylo mistrovské utkání 2. kola krajské soutěže žáků, sk. B mezi domácími dívkami 1. FC Slovácko a hostujícími žáky TJ FS Napajedla přeloženo z původního termínu v sobotu 8.9.2018 na neděli 9.9.2018. Začátky utkání zůstávají stejné, tj. starší žáci od 9:30 hod. a mladší žáci od 11:15 hod. Hraje se na travnatém hřišti v Uh. Hradišti-Sadech. JH