znak-klubu

znak-klubuHodonín – FS Napajedla  1:1 (1:1)

Hodonín – FS Napajedla  1:1 (1:1)
branka:Sklenář

sestava:
Krajča – Grabec, Blažek Žáček, Vykopal (81. Vlček), Haša (89. Popela), Semela, Huťka, Sklenář – Kučera, Vávra (54. Zatloukal)


komentář zlínský deník:
Divizní fotbalisté Napajedel protrhli střeleckou nemohoucnost po 189 minutách. Po dvou zápasech bez bodového zisku remizovali vpředehrávce 15. kola na hřišti lídra skupiny D z Hodonína. 

„Ve vyrovnané skupině to však nemá žádný význam. Bod z venku je dobrý, ale mohli jsme vyhrát,“ věděl hlavní kouč Napajedel Martin Onda.

Jeho svěřenci v úvodu zápasu nechali zapomenout na předchozí trápení a v 5. minutě se ujali Sklenářem vedení. Následně si ještě do 20. minuty vypracovali další dvě velké příležitosti, které neproměnili. „Bohužel jsme si opět přestali věřit, vypadli z kombinace, Hodonín nás začal přehrávat a pět minut před přestávkou vyrovnal,“ posteskl si napajedelský lodivod.

Těšit jej alespoň může fakt, že se po dvou duelech bez vstřeleného gólu jeho svěřenci prosadili a přerušili nepříjemnou sérii. „Je to dobré, ale na druhou stranu jsme měli dostatek šancí, takže problémy s koncovkou přetrvávají,“ povzdechl si Onda.

V sobotu jeho ovečky čeká v domácím prostředí Vyškov, jemuž na svém trávníku podlehli z posledních čtyř vzájemných střetnutí pouze jednou.


web soupeře komentoval :
V začátku utkání jsme opět hrubě chybovali a nabídli soupeři jednobrankové vedení. Od 15. minuty zápasu jsme byli lepším mužstvem, ale v 1. poločase jsme dokázali pouze vyrovnat po důrazu v pokutovém území. Ve 2. poločase jsme praktikovali nátlakovou ofenzivní hru, z které pramenily další gólové příležitosti, ale v pokutovém území jsme byli málo agresivní. Nedůslednost a lehkovážnost v prvních 15-ti minutách nás stála vítězství.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           František Ondrůšek