TJ TEČOVICE „B“- TJ FS NAPAJEDLA „B“ 1 : 3 (0 : 2)

14. kolo III. tř., sk. A – Tečovice – neděle 26. 3. 2017 od 15,00 h.

Branky:  57´ Říháček T.– 37´ a 44´ Matoušek P., 89´ Tomek M.

Sestava Napajedel: Koutník L., Hejda T., Haša O., Kopecký L., Roubal J., Smyček J., Smyček L., Matoušek P., Gracla T., Kubík J., Tomek(c) M., Střídající: Marholt L., Skácel R., Tesař T. Trenér: Kurzer J.

Jarní část sezony se nám rozjela v plném proudu a napajedelské „béčko“ zavítalo v neděli do nedalekých Tečovic, kde s místním „Bivojem“ sehrálo první mistrovské utkání, které nakonec pro Fatru skončilo vítězně. I přes některé absence v základní sestavě, měli trenéři Jaroslav Kurzer a Lukáš Smyček dostatek hráčů k dispozici a jako nejlepším tahem se ukázalo přesunutí hráče Petra Matouška ze středové záložní řady na levý kraj zálohy, kde „Maty“ korunoval svůj velmi dobrý výkon dvěma vstřelenými góly do sítě soupeře. Napajedla se na hřišti ze začátku hledala, ale zvládla to dřív a lépe než domácí a v poločase vedla 0:2. V druhém poločase se podařilo Tečovicím snížit na rozdíl jedné branky, ale to Fatru nezlomilo a odměnou za bojovný a kompaktní výkon byl gól z brejku z kopačky zkušeného kapitána Miri Tomka.

Autor: Geri Kurzer