SK JASENNÁ – TJ FS NAPAJEDLA „B“ 3:1

Branky: 65 Brauner David. – 67. Smilek Lukáš, 70. Maliňák Zdeněk, 75. Zicha Jan

Sestava Napajedel: Koutník L., Hejda T., Smyček L., Skácel R., Hvozdenský P., Gabrhelík T., Brauner D., Matoušek P., Kurzer J., Marholt L., Kubík J.

Střídající: Tesař T., Mičulka J.

Trenér: Hradil J.,

Vedoucí mužstva: Rožek A.

Napajedelská rezerva zajížděla v rámci II. kola III. třídy skupiny A do vzdálené Jasenné, která svou polohou spíše patří do říznější Valašské skupiny, což se také projevilo na stylu hry soupeře. V Jasenné probíhá rekonstrukce kabin a zázemí hřiště, a proto se utkání sehrálo v nedaleké Lutonině.

Zápas byl z obou stran bojovný a plný osobních soubojů. Napajedelští mohli na nějaké kombinace po zemi zapomenout a to nejen díky kvalitě povrchu hrací plochy, která byla snad horší než přilehlá louka, ale také díky důrazu domácích, se kterým se nemohli napajedelští celý zápas vypořádat. První poločas skončil bez branek a nebýt hezké střely domácích již z páté minuty, tak by se do dějin fotbalu nezapsal vůbec ničím. Druhý poločas plynul ve stejném duchu až do 65. minuty, kdy ve vápně osamocený David Brauny Brauner servíroval míč po zemi před bránu a od domácího obránce se následně odrazil do brány. Domácí to ovšem nezlomilo a ještě více zvýšili důraz v osobních soubojích. Po sérii prohraných soubojů u lajny a následném šouravém centru před bránu vyrovnal domácí Smilek. Vzápětí opět po nedůrazu ve středu pole a ztrátě míče, se do volné střelecké pozice dostal asi nejleší hráč domácích stoper Maliňák, který prudkou střelou z lehkého úhlu zahrál na tyče Koutníkovi branky s následnou rozvlněnou sítí. Poslední gól domácích si pro již vabank hrající hosty nechal Zicha.

Další zápas sehraje napajedelské „Béčko“ v neděli 20.8.2017 v 10:15 hod. proti týmu z Březové.