1. kolo III. tř., sk. A – Napajedla – neděle 6.8. 2017 od 10,15 h.

TJ FS NAPAJEDLA „B“ – FK Lhota 3:2 pp (pol. 0 : 2)

Branky: 53´ a 91´ Matoušek P. (obě pen.) – 18´ Gajdůšek A. (pen.), 45´ Brázda L.

Sestava Napajedel: Koutník L., Hejda T., Smyček L., Roubal J., Hvozdenský P., Bičan J., Bůžek R., Matoušek P., Kurzer J., Marholt L., Kubík J.

Střídající: Skácel R., Gracla T., Hoferek J., Bartoš M.

Trenér: Hradil J.,

Vedoucí mužstva: Rožek A.

Napajedelské „béčko“ si připsalo v prvním zápase sezony na domácím hřišti výhru za dva body s nováčkem soutěže mužstvem FK Lhota. Výhru domácí urvali v penaltovém rozstřelu, když vyrovnávali v samotném závěru utkání z přísně nařízené penalty.

Průběh utkání odpovídal standardům prvního kola této soutěže. Favorizované družstvo domácích z územní převahy nevytěžilo za celý zápas vůbec nic a hostující tým si po poctivém výkonu hlavně v zadních řadách připsal cenný bod, i když sahal po třech.

Oba dva góly domácích padly z penaltového puntíku a postaral se o ně Petr „Maty“ Matoušek. V penaltovém rozstřelu byli napajedelští 100% úspěšní. V příštím zápase zavítá napajedelské „Béčko“ na hřiště dalšího nováčka soutěže, týmu z Jasené.