SK Slovácká Viktoria Bojkovice – TJ FS Napajedla 10:1 (6:1)

Branky: Dominik Vondáček

Sestava: Lukáš Polášek – Radim Jurčík (46. Libor Machač), Pavel Bartošek, Pavel Kolář, David Podlas (33. Roman Šubík) – Lukáš Winkler, Martin Bursík, Dominik Vondráček (11. ŽK), Lukáš Večeřa (30. Robin Holomek – 70. Jiří Hába) – Lukáš Srnec, Jan Vojtášek

Při výjezdu do Bojkovic pomýšlel tým dorostu na bodový zisk, domácí hráči však vyprovodili Napajedelskou skvadru desetibrankovým přídělem. Domácí vlétli do zápasu jako živá voda a rychlými úniky po stranách školili hostující beky. Z akcí jako přes kopírák si rychle vytvořili neuvěřitelný náskok a již v 16 minutě svítilo na ukazateli 4 : 0 pro domácí. Všechny branky padly po velmi špatném bránění u rohového praporku a centrované míče byly vždy s lehkostí hlavou uklizeny do Poláškovy brány. Domácí do poločasové přestávky dá se říct, až v tréninkovém tempu přidali ještě dvě branky. Jediná akce hostů byla ukončena podražením Vondráčka v pokutovém území a nařízenou penaltu sám faulovaný hráč proměnil 6 : 1. Druhý poločas se snad už nedá ani komentovat. Domácí pokračovali v okupování hostující brány a nebýt mnohdy čarujícího Poláška, tak snad zápas skončil pro hostující tým i daleko hůř. Do konce utkání domácí navýšili na 10 : 1 ve svůj prospěch. Neuvěřitelným faktem je, že snad jen tři z deseti vstřelených branek padly nohou, zbylých sedm hlavou. Pokud se zdálo, že náš mladý tým dostal facku v utkání proti Hulínu, kdy inkasoval dokonce dvanáctibrankový příděl, tak teď přiletěla druhá facka z druhé strany od Bojkovic. Další utkání sehrají dorostenci v sobotu 30.9.2017 od 12:00 hodin na hřišti v Topolné proti Kunovicícm.