KoryčanyTJ FS Napajedla 0:9
Branky: Lhotský 3x, Kedra, Havlík, Berecka, Tobola, Solecký a vlastní

Sestava: Janošek – Horák, Malina, Chytil, Machač – Kedra, Berecka, Havlík, Solecký – Tobola – Lhotský
Připraveni: Úlehla, Jeziorski, Oliva

Komentář trenéra Kryštofa Havránka:

Byl to pro nás první zápas sezony a zvládli jsme ho skvěle. Ze začátku jsme se rozkoukávali a dostávali do tempa. První gól nás uklidnil a poté jsme v zápase dominovali. Soupeře jsme do šancí téměř ani nepustili snad kromě dvou ohrožení, ale s tím si poradil náš golman Janošek. Jinak kluci odvedli dobrou práci a skvěle kombinovali. Byly tam i pěkné akce na jeden dotek, které trénujeme. Jsem rád za kluky, že to zvládli a musím pochválit všechny.
Výsledek bych, ale dále nepřeceňoval. Byl to první zápas a čekají nás další. Proto musíme pracovat dále na 100%.
V dalším utkání se představíme v domácím prostředí a to v sobotu od 9:30, proti Hluku.