TJ FS NAPAJEDLA : TJ SOKOL LÍPA 0:2

16. kolo III. tř. mužů, sk. A – neděle 31.3.2019 od 10:15 hod. – hřiště UT Baťov

Branky:   8. Svoboda Martin, 49. Kořének Michal

Domácí v azylu na umělé trávě na Baťově začali poněkud vlažně a mírnou územní převahu a držení míče se dařilo hostujícímu týmu v klidu eliminovat ještě před vlastní šestnáctkou. Vysoko hrající domácí byli následně větráni z brejkových situací, které ústili v šance hostů. Z jednoho takového průniku výborně hrajícího Josefa Spáčila a následné standardní situace padl první gól utkání. Průběh celého prvního poločasu se téměř nezměnil, bezzubí domácí si nedokázali poradit s dobrou organizací hry hostů. Kdo čekal nápor domácích a vyrovnání ve druhé půli, byl rychle vyveden z omylu. Po bleskové akci na pravém křídle se do zakončení dostal Kořének Michal a zvýšil vedení hostů na dva nula. Změny v sestavě domácích a platonický tlak vyústily jen v jednu gólovou šanci, která naneštěstí nebyla proměněna, a hosté mohli slavit velmi cennou výhru z Baťova.