TJ FS Napajedla-TJ SOKOL PRAKŠICE – PAŠOVICE 1-5(0-4)

2.kolo Krajská soutěž – dorost sk. B – sobota 10.8.2019 14:30

STŘELCI: 82. Srnec Lukáš (pen.) – 4. Sukup Radim, 13. Sukup Radim, 35. Sukup Radim, 40. Sukup Radim, 62. Liška Radim

Rozhodčí: Pospíšil Štěpán

Diváků: 69

Sestava Napajedel: Kočenda,Horák,Machač,Šubík,Podlas,Berecka,Havlík,Bursík,Lhotský,Ferovič,Srnec

Střídali: Večeřa,Solecký,Čevela,Mikoláš,Kedra,Malina,Janošek.

Komentář trenéra Hradila:

V zápase hraném ve velkém vedru naši hráči nastoupili proti fyzicky velmi zdatnému soupeři.Hráči Prakšic měli výškovou i fotbalovou kvalitu, se kterou si naši kluci nevěděli od začátku utkaní rady. Hlavně hráč hostů Sukup byl výborný a nastřílel za poločas 4 branky.Druhá půle byla o něco lepší i od domácích dorostenců a to hlavně co se týče výsledku. Nutno podotknout, že domácím chybělo několik hlavně starších hráčů a to bylo v utkaní hodně vidět. Ale i žáci ,kteří k zápasu nastoupili, alespoň poznali, že hrát dorosteneckou soutěž bude pro ně hodně těžké, hlavně po fyzické stránce.