TJ FS NAPAJEDLA- SK BORŠICE 3-1 (2-1)

4.kolo Krajská soutěž – dorost sk. B – sobota 24.8. 2019 14:00

Střelci: 27. Ferovič Ondřej, 39. Srnec Lukáš, 83. Sedláček Adam – 22. Tomešek David

Rozhodčí: Zpěvák Petr

Diváků: 68

Sestava: Kočenda,Večeřa, Podlas, Machač, Havlík, Lhotský,Šubík, Sedláček, Ferovič, Srnec, Malina

Střídali: Horák, Solecký, Mikoláš

Komentář trenéra Hradila:

V dalším  domácím utkání se dorostenci Fatry střetli s fyzicky a hlavně sebevědomě vystupujícími kluky z Boršic. I přes neúčast několika dovolenkujících hráčů, se s tímto zápasem vyrovnali na jedničku. Sice jsme po chybě ve středu hřiště prohrávali po samostatném nájezdu hostů 1-0, ale v dalším průběhu zápasu jsme již hráli pozorně v obraně a taky se tlačili na dostřel hostující branky. Po sérii rohových kopů a standartních situacích přišly dvě akce, které skončily gólem – autoři byli Ferovič a Srnec. Druhá půle již byla z obou stran rozháraná. Hosté se tlačili do vápna, ale obrana s golmanem Kočendou fungovala výborně. Z protiútoku hrozili i naši dorostenci a po rohovém kopu se trefil hlavou Sedláček a bylo vymalováno!! Domácím hráčům tak přistály do tabulky další 3 body!