FC Morkovice – TJ FS Napajedla 8:0 (3:0)

3.kolo KS Mladší žáci sk.B – neděle 15.9.2019 11:15

Střelci: 2. Štěpán Alois, 4. Geprt Daniel, 18. Geprt Daniel, 34. Geprt Daniel, 39. Šesták Radim, 41. Rakáš Daniel, 42. Rakáš Daniel, 59. Geprt Daniel

Rozhodčí: Katrňák Milan

Diváků: 30

Sestava: Výsmek – Solecký Š. – Perůtka – Klofáč – Rusková – Solecký D. – Podlas – Gajdůšek
Náhradníci: Novák (B) – Baroň – Kašný – Skácel – Novotný – Kuchmister
Komentář trenéra Forala:
Bohužel po dvou vítězstvích přišla porážka na půdě Morkovic a to velice výrazným rozdílem. Už od začátku nás soupeř přehrával a než jsme se z toho oklepali skóre bylo 3:0. Poté jsme se vytvořili pár střelecký příležitostí, ale bohužel neproměnili jsme ani jednu. Druhý poločas byl velice podobný, kdy nás soupeř přehrával a přidal další branky. Musíme uznat sílu soupeře, který byl velmi kvalitní a zaslouženě zvítězil. Po dvou výborně odehraných zápasech jsme teď dostali takovou menší „facku“, ale věřím že v dalších zápasech zase předvedeme hru plnou kombinací , kterou umíme.