TJ FS Napajedla  vs. TJ Kašava 2:1 (0:0)

STŘELCI: 65. Tomek Miroslav, 72. Tomek Miroslav – 55. Smetana Tomáš

V tradičnim čase, v nových dresech a s odhodlaním, že máme soupeři výsledkově co vracet, jsme nastoupili k dalšímu domacímu utkaní. V prvním poločase jsme z lehké uzemní převahy a z procentuálně většího držení míče bohužel nic nevytěžili, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Ve druhém poločase už se skóre na světelné tabuli měnilo, když záložník Kašavy Smetana využil okénka v naší obraně 0:1. Poté ale přišla chvíle navrátilce Miri Tomka který po reprezentačním centru Jana”Sýčka”Bičana nedal z blízka hostujícimu brankáři šanci 1:1. Za nedlouho po ose Kozubík-Kurzer-Tomek se posledně jmenovaný radoval z branky po druhé 2:1 a při následném střidaní sklidil zasloužený aplaus od našich fotbalově naročných fanoušků. Po dobrém výkonu bereme zaslouženě 3 body do tabulky pravdy a můžeme se těšit na nadcházející derby s Halenkovicemi.