TJ FS Napajedla – FK Dolní Němčí 5:1 (1:0)

2.kolo Krajská soutěž – Starší žáci sk.B sobota 7.9.2019 9:30

Střelci: 34. Buček Adam, 46. Gajdušek Šimon, 53. Buček Adam, 61. Tobola David, 69. Váňa Vincent – 48. Hrbáč Dominik
Rozhodčí: Jäger Jiří

Diváků: 45
Sestava: Brázdil – Tománek – Chytil – Sysel – Úlehla – Tobola(K) – Buček – Lajza – Váňa – Gajdůšek – Mikulka
Náhradníci: Výsmek(B) – Podlas – Solecký – Mikulík – Michalčík
Komentář trenéra Forala:
Oproti minulému zápasu, který jsme vůbec nezvládli jak po herní tak výsledkové stránce se nám zápas s Dolním Němčím hodnotí o hodně lépe. Od začátku jsme soupeře přehrávali v kombinacích a vytvářeli si brankové příležitosti, bohužel jsme proměnili v prvním poločase jen 1 a šli do šatny za stavu 1:0. Druhý poločas vypadal velice podobně, jako ten první a přidali jsme branku na 2:0, ale hned z dalšího protiútoku jsme inkasovali na 2:1. Poté přišla naše hluchá pasáž, kde nás soupeř zatlačil a mohl klidně vyrovnat. Nepovedlo se a poté jsme zase vzali iniciativu zpět  na naši stranu a přidali velmi hezké 3 branky.
Proto bychom chtěli pochválit celý tým a věříme, že to bude pokračovat i v dalších zápasech.