SK Mařatice – TJ FS Napajedla 4:2 (1:2)

5.kolo Krajská soutěž Starší žáci – sk.B sobota 28.9.2019 9:30

Střelci: 17. Vlachynský Boris, 40. Vlachynský Boris, 43. Hušek Tadeáš (pen.), 64. Vlachynský Boris – 9. Gajdušek Šimon, 14. Oliva Alexandr

Rozhodčí: Hříbek Jakub

Diváků: 27

Sestava: Žálek – Tománek – Chytil – Sysel – Úlehla – Tobola – Buček – Lojza – Váňa – Gajdušek – Oliva
Náhradníci: Brázdil- Veselý – Mikulík – Mikulka – Michalčík
Komentář trenéra Forala:
 Do začátku utkání jsme vstoupili velmi dobře, ale zase nás brzdilo naše proměňování brankových příležitostí. Nakonec se po krásné akci trefil Gajdušek a šli do zaslouženého vedení 0:1. Poté si soupeř vytvořil pár příležitostí, ale nezužitkoval je. Nakonec jsme to byli my kdo přidal branku na 0:2 se z přímého kopu trefil Oliva. Bohužel ke konci poločasu jsme inkasovali na 1:2 po nedůrazném bránění rohového kopu a do šaten jsme šli za stavu 1:2 pro nás. Bohužel jak je naším zvykem druhé poločasy nám nesvědčí a tak během 5 minut jsme inkasovali 2 branky po našich individuálních chybách. Ve hře se začalo objevovat mnoho nepřesností a zbytečných ztrát. Nakonec to byl soupeř, který ještě ke konci zápasu využil svoji šanci a upravil na konečných 4:2. Kluky mohu pochválit pouze za první poločas, kde jsme měli spoustu šancí, které jsme nevyužili. Za druhý poločas jsem velice nespokojen, vytratilo se vše co jsme předváděli prvních 35 minut zápasu. Věřím, že do budoucna budeme hrát od první do 70. minuty zápasu a ne jen půl zápasu.