1.kolo Krajská soutěž sk.B dorost – 2. 11. 2019 10:00

Střelci: 30. Jeřábek David, 65. Pazdziora David – 70. Sedláček Adam

Diváků: 55

Sestava: Janošek, Viceník, Šubík, Podlas, Machač, Berecka, Bursík, Lhotský, Sedláček,Winkler, Srnec

Střídali: Solecký, Ferovič,Večeřa, Malina Kočenda

Komentář trenéra Hradila:

V posledním utkání dorostenci Fatry bojovali o body v Tlumačově. Bylo to utkání dvou celků z čela tabulky. Domácí začali ve velkém tempu, ale naši kluci se jim vyrovnali soubojově i fyzicky a zachytávali dobře kombinující domácí před pokutovým územím a podnikali protiútoky do otevřené obrany. Po jednom z těchto útoků centroval Winkler na úplně volného Srnce do golové šance, trefil domácího obránce do ruky, ale píšťalka sudího byla němá…!!! Z následné akce přešel domácí obránce 3 naše nedůrazné hráče a vstřelil z jediné střely na branku gol-1-0!! Po změně stran naši dorostenci přidali, měli více šancí, přesto inkasovali z trestného kopu, kdy směr míče tečovala postavená zeď mimo dosah brankáře…! To byla jediná nebezpečná střela domácích ve druhé půli.! Když Sedláček po rohu snížil na 2-1, začalo pro domácí stát štěstí čelem!! Samostatný nájezd nepromněnil Ferovič, Malina zblízka po rohu překopl branku a Srnec po chybě golmana netrefil obloučkem prázdnou branku! Druhá půle byla z naší strany výborná,chybělo jen trochu přesnější zakončení. Dorostenci tak po podzimu zůstali na pěkném 3 místě.