SK Zlín 1931 z.s. vs. TJ FS Napajedla, z.s. 4:1 (0:0)

Rozpálená „umělka“ na Pasekách napajedelské rezervě vůbec nevoněla. Hostujicí Fatra nezachytila úvod zápasu a byly to domácí Paseky, které od začátku diktovaly tempo hry. Ke konci prvního poločasu se hra srovnala, ale i tak Napajedla nevyslala za celých 45 minut ani jediný pokus, který by mířil mezi 3 tyče domácí svatyně. Za zmínku stála jediná střela z kopačky Tomáše Hejdy, která ale jen rozvlnila ochranou síť za domácí bránou. A tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Hned ze startu druhého poločasu mohla jít Fatra do vedení, ale nikým nehlídaný Dan Mráz ve stoprocentní šanci hlavou míč vůbec netrefil. A tak to byly na druhé straně Paseky, které otevřely střelecký účet zápasu. Nejprve se realizoval domácí útočník Zedník, za chvilku poněm našel skulinku v obraně Malota a kolaps napajedelské defenzivy dokonal ghanský záložník George Amoako Danquah, který se blýskl dvěma brankami. Napajedla mohla snížit nepříznivé skoré, avšak z následně nařízené penalty nechal Tomáš Gabrhelík jen vyniknout domacímu brankáři. Benfika se v závěru zápasu přece jen dočkala, když z pravé strany přihrával střidající Tomáš Tesař svému jmenovci Gabrhelíkovi, který uklidil míč k tyči. Tahle branka byla ve skóre už jen kosmetickou úpravou a tak B tým odjíždějí ze Zlína s prázdnou.

Kapitán mužstva Geri Kurzer