Po nezvykle dlouhé pauze způsobené pandemií koronaviru se v tradičním čase 10:15 (jako na Žižkově) před domácím publikem představilo „Béčko“ Napajedel proti týmu z Halenkovic.

Po první herně neučesané desetiminutovce rozjásal domácí fanoušky kapitán Kurzer, který po kombinaci s Tomašem Hejdou uklidil míč k tyči způsobem nechytatelným, 1:0! Nedlouho na to si agilni Tomáš Hejda vykoledoval faul před hostujícím vápnem a z nasledujícího přímeho kopu nachytal na hruškách golmana Vykoukala exekutor Ondřej Haša, 2:0! Následně zaspala domácí obrana, když za svá záda pustila Sudolského, a ten tváří v tvář brankáři Švejčarovi nezaváhal, 2:1! Rychlý sled gólů určitě bavil nevídaně zaplněné ochozy fatrovského stadionu. Eufori domácích fandů ješte umocnil ve 35 minutě Geri Kurzer, když vybojoval míč na hostujícím obránci a následně mu ve vápně nasadil populární „housle“. Obránce Juřena, bohužel pro hosty, souboj neustál a fauloval. Rozhodčí Střelec ani chvilku neváhal a ukázal na bílý puntík označující penaltu. K té se postavil sebevědomý Ondřej Haša a nedal hostujícímu brankáři šanci, 3:1! V zápětí se mohla pískat další, to po dravém úniku ve vápně sestřelil brankář Vykoukal domácího halva Braunera, nicméně tentokrát píšťalka sudího Střelce zůstala překvapivě němá. Definitivní tečku za prvním poločasem mohl udělat Petr Matoušek, ale po centru z pravé strany napálil míč pouze do břevna. A tak se šlo o poločase do šaten za stavu 3:1 pro domácí. Ve druhém poločase už se nikdo gólově neprosadil, přesto i tak se bylo pořád na co dívat. Diváky ze sedadel zvedla dalekonosná rána halenkovického Kadlčáka, která orazítkovala břevno domácí svatyně. Početnou diváckou základnu z Halenkovic potom rozvášnila neuznaná branka ze signalizovaného ofsajdu. Fatra zase realizovala rychlé protiútoky do otevřené obrany hostí, které ovšem nedokázala přetavit v tížený uklidnující gól. V 85 minutě se po druhé žluté kartě předčasně do sprch poroučel domací stoper Robert Sedláček. Halenkovice ještě v závěru nastřelili tyčku, avšak skóre už se do konce zápasu nezměnilo. Napajedla zvládla derby lépe a zaslouženě berou 3 body do tabulky pravdy.