TJ FS Napajedla, z.s. vs. TJ Sokol Pohořelice, z.s. 3:1 (0:1)

Soupeř z nedalekých Pohořelic přijel k mistrovskému utkání s domácím B mužstvem v dosti okleštěné sestavě.

Pohořelice se prakticky z první střely na bránu v zápase dostali v úvodu utkání do vedení. Houževnatá obrana hostí následně dělala napajedelským problémy. Těžkopádnost domácího výběru se projevovala především ve finální a předfinální fázi. A co už prošlo za obranu hostů, pochytal v bráně hostí skvělý Kašík. Do kabin se šlo za stavu 0:1. Ve druhé půli Benfika přidala na rychlosti a důrazu. Hejda orazítkoval tyč a nedlouho poté byl stejný hráč uvnitř šestnáctky faulován. Z následně nařízeného pokutového kopu vyrovnal dobře hrající Mira Holomek. Napajedelské béčko se tlačilo do koncovky, ale střely z hranice pokutového vápna neměly patřičné parametry a míče z křídelních prostor s přehledem stahoval brankář hostů. Pohořelice v útočné fázi prakticky vyklidily pole. Béčko spasil až v samém závěru Dan Mráz, který po přihrávce z pravé strany, usměrnil prudkou střelu pod břevno brankáře hostí. Z poslední možnosti hostů v zápase na změnu stavu utkání vyplynula zároveň i rozhodující branka Davida Braunera. Brankář Kašík se po hostujícím rohu nestihnul včas vrátit do své svatyně a rychlonohý Brauny, měl již snadný úkol. Vzhledem k vývoji utkání jsou tři body pro domácí zasloužené, nicméně s výkonem a předvedenou hrou spokojeni být nemůžeme.

Trenér B mužstva Lukáš Smyček