Branky: Tobola,Viceník,Bursík

Sestava: Kočenda, Chytil, Viceník, Malina, Berecka, Tobola, Bursík, Lhotský, Sedláček, Havlík, Winkler

Střídali: Kedra

Komentář trenéra Hradila:

Dorostenci Fatry v sobotním horkém počasí zavítali na hřiště Jarošova. Plocha stadionu v Jarošově je minimálních rozměrů a tak se bojovalo o každý míč velmi urputně a utkání bylo plné soubojů. Přes tento boj dorostenci Fatry jednu z pěkných akcí zakončili Tobolou a vedli 1-0. Mužstvo se uklidnilo a začalo přehrávat domácí. Vypracovali si několik rohových kopů, ale neproměnili ani jeden pokus do odkryté branky. V závěru poločasu udělali zadáci nepochopitelnou chybu a nabídli domácím vyrovnání. Druhý poločas začal opět náporem našich hráčů, ve vápně byl faulován Tobola a Viceník z penalty dal na 2-1. Následoval tlak domácích a po neodkopnutí míče po rohu Jarošova, jsme dostali vyrovnávací gól na 2-2!! Mužstvo však zabralo a Bursíkem střelou ze šestnáctky opět otočilo skóre v náš prospěch. Domácí otevřeli obranu a snažili se vyrovnat. To co v posledních minutách Fatra neproměnila, snad ani nejde popsat. Čtyři samostatné nájezdy hráči zazdili a přišlo nedáš-dostaneš!!! V 88.minutě opět hrubá chyba obrany a bylo vyrovnáno!!! V penaltovém rozstřelu dorostenci byli přesnější a odvezli si z Jarošova 2 body. Škoda neproměněných šancí,byly by body tři!! V sobotním utkání hostíme doma Prakšice.