Sportovní klub Lukov vs. TJ FS Napajedla 1:7 (0:4)

STŘELCI: 84. Smékal Michal – 18. Kopecký Lukáš, 24. Saibert Kryštof, 32. Matoušek Petr, 38. Haša Ondřej, 89. Brauner David, 90. Haša Ondřej, 82. Kurzer Jaroslav

V rámci 7.kola zavítalo první Napajedla B na hřiště posledního Lukova. Napajedelská Fatra z psychologického hlediska vedla už před začátkem utkání. Kapitán Kurzer záměrně nechal otevřené dveře od napajedelské kabiny, aby jak domácí hráči tak fanoušci slyšeli bojový předzápasový pokřik a podle očitých svědků jim úsměvy opravdu ztuhly. Ale teď už k samotnému zápasu. První desetimuntovka byla z pohledu obou týmů taková seznamovací. Pak už ale začala Fatra domácí přehrávat ve všech směrech. Střelecký účet zápasu otevřel výborně hrající Kopecký, když parádní střelou nártem z póza vápna nedal lukovskému brankáři šanci 18. min. 0:1! Další branka na sebe nenechala dlouho čekat, Saibert si navedl míč na šestnátku a přesnou střelou k tyči posílá Napajedla do dvoubrankového vedení 24. min. 0:2! Po dalším závaru v domácím vápně přehazuje Matoušek brankáře a stylově oslavuje i narození prvního potomka, gratulujeme! 32. min. 0:3! Kolotoč pokračuje do míče se z 20 metrů razantně opírá Haša, jeho střela zaplavala a nedala na sebe ani sáhnout brankářem Čechem, který vůbec nedostál slavného golmanského příjmení 0:4! Poločas končí a domácí hráči jsou zralí na ručník…
Do druhého poločasu jakoby nastoupilo jiné napajedelské mužstvo, nedůraz, nedostupování k hráčům, sráželo bezchybný výkon z prvního poločasu. Napajedla sice ostřelovala bránu Lukova, nicméně střely jen česaly vzrostlé stromy za bránou a nejednoho fanouška z toho pohledu už bolelo za krkem… Střelecký prapor opět zvedl až Kurzer, když se ve vápně po zasekávačce zbavil dvou obranců a prostřelil brankáře 82. min. 0:5! Dvě minuty poté dochází ke gólové kosmetické úpravě když za domácí skóruje Smékal 84. min 1:5. Za další gól mohl rychlonohý Brauner poděkovat brankáři Čechovi který si jeho slabší střelu srazil teatrálně za sebe 89. min. 1:6! Hned v zápětí se podruhé v zápase raduje Haša, když z rohového kopu nachytá domácí na hruškách 90. min. 1:7. Za zmínku určitě stojí bodový příspěvek Kryštofa Saiberta, který se jednou brankou a čtyřmi asistencemi výrazně podílel na demolici Lukova.