SK Vizovice vs. TJ FS Napajedla 2:1 (1:0)

31. 10. 2021 13:30

STŘELCI: 35. Chemello Diego Miguel, 51. Chemello Diego Miguel – 59. Haša Ondřej (pen.)

K poslednímu zápasu podzimní části sezóny jsme zavítali do Vizovic. Zápas se nám bohužel herně ani výsledkově nevydařil. Paradoxně jsme k lepší kombinaci a roztáhnutí hry nevyužili velkého hřiště, na které jsme zvyklí z domácího prostředí, kde máme podobně velké "letiště". K domácím hráčům jsme přistupovali pozdě a naše pološance ke gólům nevedly. Naopak tým z Vizovic využil své obě dvě gólové šance, které jsme soupeři darovali naší nepřesností a nekoncentrovaností. A jak se v jedné písničce zpívá "Že má každý svoje Vizovice" tak Vizovice zase mají svého argentinského střelce Diega Miquela Dechemella, který nás potrestal dvěma góly. My už jsme dokázali jen snížit z penalty, kterou po faulu na Gabrhelíka proměnil Haša. A v závěru zápasu už jsme bohužel nebyli schopni ani vyrovnání… Každá série jednou končí a my tak prohráváme po krásné dvaceti zápasové šňůře bez prohry.
Zároveň ve stejném hraném kole Paseky deklasovaly Lukov výsledkem 14:1 a vystřídaly nás tak na prvním místě tabulky. Ale nebylo to jenom o tom jednom prohraném zápase. Body jsme ztratili hlavně v domácích utkáních, kdy jsme jen remizovali s Pohořelicemi a Fryštákem. Ve finále přezimujeme na krásném druhém místě a pyšnit se můžeme nejlepším útokem a zároveň nejlepší obranou v počtu nejvíce vstřelených a nejméně inkasovaných branek. Myslím, že naše předvedená hra se našim fanouškům líbila a že je bavila po celý podzim. A touhle cestou bych jim chtěl za celý náš tým poděkovat. Za velkou podporu, jak v domácích, tak ve venkovních zápasech.

Kapitán týmu: Jaroslav Geri Kurzer