TJ FS Napajedla vs. FC Doubravy 5:0 (3:0)

24. 10. 2021 10:15

STŘELCI: 27. Brauner David, 39. Foral Michal, 43. Zimčík Zdeněk, 60. Matoušek Petr, 74. Sedláček Adam

Napajedla se probudila do mrazivého rána a domácí Fatra přívítala hosty z Doubrav. Úvodní dvacetiminutovka se domácím moc nepovedla, jejich hra a gólová mašina byla zmrzlá jako tráva ve zbývajících stínech na hřišti. Domácí fanoušci si tak museli počkat až do 27. minuty, kdy univerzál Kopecký vymyslel parádní průnikovou přihrávku pro rychlonohého Braunera a napajedelský expres dopravil míč na místo určené pod vybíhajícím brankářem 1:0! Ve 39. minutě už se diváci na ulici Sadová radovali podruhé. Gabrhelík poslal krásný nadýchaný centr do vápna, kde se agilní Foral pověsil do vzduchu a nekompromisní hlavičkou zatloukl míč o horní tyč a Skovajsovi záda za brankovou čáru 2:0! Doubravy si odnesly ještě jeden gól do šatny. Po závaru v hostujícím vápně z pozice ležícího střelce neuspěl Kurzer, ale dorážející útočník Zimčík už ano 43. minuta 3:0! Ve druhém poločase pokračovala Fatra ve zlepšené hře a popoháněna svými fanoušky do útoku přidala další branku. Matoušek si výborně zpracoval míč na prsa, pěknou kličkou se zbavil obránce a utěšenou střelou z poza vápna do pravé šibenice potěšil fotbalové srdce 60. minuta 4:0! Z další akce a z premiérového gólu za muže se radoval mladíček Sedláček, když pohotově dorazil míč za záda bezmocného brankáře Skovajsy. 74. minuta 5:0! Do konce zápasu už žádná branka nepadla, ale i tak se Fatra rozloučila s fanoušky v posledním domácím zápase podzimní části sezóny pěknou výhrou.

Jaroslav Geri Kurzer