TJ FS Napajedla – Ajax Bezměrov 4:2

Branky: Žaludek Jakub 2x, Tomek a Mäsiarová

Sestava: Baroň Š. – Kadlčík, Mäsiarová, Maneth, Chán, Žaludek Jan, Hruška V., Gorec

Připraveni: Baroň D., Černoch, Šimek, Vančík, Tomek, Foltýn, Žaludek Jakub, Buchta

Komentář trenéra R.Holomka:

Mladší žáci opět předvedli bojovný výkon a zaslouženě vyhráli. Začátek zápasu byl z naší strany celkem pasivní. Nikomu se moc nechtělo běhat a vázla nám i kombinace. Touto hrou jsme si zasloužili prohrávat a to se taky v 16. minutě stalo. Naštěstí bojovný Miroslav Tomek ihned po inkasovaném gólu sám dostal pod tlak hostující obranu svým napadáním a vyrovnal skóre zápasu. To nás nakoplo a začali jsme přebírat otěže zápasu. Vedení Napajedel poté zajistila opora mladších žáku Barbora Mäsiarová  střelou z dálky. Následně jsme si utkání pohlídali díky 2 gólům Jakuba Žaludka. Stejně jako starší žáky bych chtěl pochválit i mladší  žáky a doufám, že stejnou hru jako předváděli od 17 minuty budou předvádět i po zbytek sezóny.