V halovém turnaji starších přípravek zvítězil Hluk

Halový turnaj starších přípravek (r. 2008 a ml.) – Napajedla – 10.3.2019

Ve sportovní hale 2. ZŠ v Napajedlích se 3. ročníku turnaje zúčastnílo celkem 6 mužstev (TJ Halenkovice, SK Louky, FK Ostrožská Nová Ves, SK Baťov 1930, Spartak Hluk a TJ FS Napajedla). Hrálo se systémem každý s každým 15 minut.

Sestava Napajedel: Jan Novák – Radim Klofáč, Marek Novotný, Barbara Mäsiarová, Tomáš Vávra, Daniel Solecký, Štěpán Solecký, Adéla Rusková, Daniel Kuchmister, Vojtěch Hruška.

[…]

Přípravky začnou o týden později a doma!

Úvodní utkání starší i mladší přípravky v novém soutěžním ročníku 2018/19 proti FC RAK Provodov, které bylo dle rozpisu soutěže naplánováno na čtvrtek 23.8.2018 od 16:30 hod. v Napajedlích, se po vzájemné dohodě překládá na dosud neznámý pondělní termín, který bude včas upřesněný.

Následující utkání 1. kola OS přípravek, sk. B ve Vizovicích se nebudou hrát ve středu 29.8.2018, ale rovněž po vzájemné dohodě se odehrají v obráceném pořadí v Napajedlících, ale až ve čtvrtek 30.8.2018 od 16:30 hod. Na jaře se pak pojede do Vizovic k odvetám.

Vezměte, prosím, všichni zainteresovaní a zejména trenéři obou týmů na vědomí a zařiďte se podle těchto změn i ohledně hrací plochy a přepravy.

Děkuji, Jaroslav Hastík, sport. manažer fotbalového oddílu

TJ FS Napajedla – SK Lukov 3 : 7 (1 : 0)

TJ FS Napajedla – SK Lukov      3 : 7    (1 : 0)

16. kolo OS starších přípravek – Napajedla – čtvrtek 17.5.2018 od 16:30 hod.

Střelci gólů:    Š. Gajdušek, D. Solecký, J. Baroň

Sestava Napajedel: A. Výsmek/J. Novák – A. Čevela, G. Kalandrová, M. Bálint, M. Perůtka, R. Klofáč – A. Rusková, J. Pavlík, Š. Solecký – J. Baroň, J. Kašný, Š. Gajdušek, D. Solecký

[…]

FC Kostelec – TJ FS Napajedla 1 : 24 (1 : 9)

FC Kostelec – TJ FS Napajedla   1 : 24   (1 : 9)

15. kolo OS starších přípravek – čtvrtek 10.5.2018 od 17:00 hod. – Kostelec u Zlína

Sestava Napajedel:   A. Výsmek/J. Novák – A. Čevela, G. Kalandrová, M. Perůtka, R. Klofáč, M. Bálint – A. Rusková, J. Pavlík, Š. Solecký – M. Tabara, J. Baroň, Š. Gajdušek, D. Solecký, J. Kašný, T. Vávra

Střelci gólů:    M. Tabara 4, Š. Gajdušek 4, Š. Solecký 4, D. Solecký 3, J. Kašný 3, A. Čevela 2, M. Perůtka 2, T. Vávra 1, R. Klofáč 1

[…]

Starší přípravka v Tlumačově stříbrná!

Turnaj přípravek – Tlumačov 8.5.2018
Zúčastnilo se celkem 5 týmů – SK Tlumačov, TJ FS Napajedla, Sokol Žalkovice, TJ Těšnovice, TJ Ludslavice. Hrálo se 1 x 25 minut systémem „každý s každým“.

Sestava Napajedel:   A. Výsmek – A. Čevela, M. Perůtka, R. Klofáč, A. Rusková, M. Tabara, J. Baroň, D. Solecký, Š. Solecký. 

[…]

TJ FS Napajedla – SK Březnice 17 : 1 (9 : 0)

14. kolo OS st. přípravek – čtvrtek 3.5.2018

Sestava Napajedel: A. Výsmek – A. Čevela, R. Klofáč, B. Mäsiarová, J. Pavlík, M. Bálint – D. Solecký, A. Rusková, T. Vávra – Š. Gajdušek, M. Tabara, J. Baroň, Š. Solecký

Střelci gólů:   J. Baroň 5, M. Tabara 4, Š. Gajdušek 3, Š. Solecký, D. Solecký, A. Čevela, R. Klofáč a B. Mäsiarová po 1
[…]

Přípravka 1. v Topolné na tradičním prvomájovém „Turnaji talentů“

Turnaj přípravek – Topolná 1.5.1018

Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů: TJ Topolná A, TJ Topolná B, TJ FS Napajedla, Viktoria Otrokovice U9, TJ Sokol Kněžpole a TJ Slavoj Jarošov. Hrálo se systémem „každý s každým“ 2 x 10min formát 5 + 1. Hráli jsme ve dvou útocích, které se pravidelně střídaly.

Sestava Napajedel:  A. Výsmek – A. Čevela, M. Bálint, M. Perůtka, R. Klofáč – D. Solecký, B. Mäsiarová, J. Novák, – Š. Gajdušek, M. Tabara, J. Baroň, Š. Solecký

[…]