ČSK Uherský Brod – TJ FS Napajedla 9:1 (3:1)

Branky: Lukáš Winkler

Sestava: Lukáš Polášek (69. Filip Kočenda) – Jakub Viceník, Pavel Bartošek (46. Radim Jurčík, 85. ŽK), Pavel Kolář, David Podlas – Lukáš Winkler (78. Lukáš Večeřa), Jan Vojtášek (85. Jiří Hába), Dominik Vondráček, Robin Holomek – Lukáš Srnec, Martin Bursík (46. Roman Šubík)

Utkání na špičkovém hřišti s umělým povrchem v areálu Lapač začalo dle očekávání náporem domácích, kteří jsou jedním z favoritů soutěže. Hosté, ale tento nápor dokázali ustát a postupem času se začali prokousávat na polovinu soupeře. Koncentrovaný výkon Napajedelských vydržel jen do 40. minuty, kdy se dopustili faulu na hranici pokutového území a domácí ostrostřelec Josefík naplno využil výhody přímého kopu 1 -0. Srovnat se za pár minut podařilo Wiklerovi, který zakončil svou individuální akci technickou střelou pod břevno 1 – 1. Otěžě do té doby vyrovnaného utkání si sebevědomě převzali domácí a defakto z následného protiútoku strhli vedení opět na svou stranu 2 -1. Do konce poločasu domácí přidali ještě jednu branku a dali tak najevo, jakým směrem se bude ubírat půle druhá. Druhou půli domácí absolutně ovládli a tvrdě trestali každou chybu hostů. 6 inkasovaných branek hovoří za vše a tak si Napajedelští odváží z Uherského Brodu další vysokou prohru 9 – 1. Poslední střípky naděje mohou dorostenci vykřesat v posledním utkání podzimní části, které sehrají na domácím hřišti v Topolné 29.10.2017 od 11:30 hod. proti nováčkovi soutěže FK Lužkovice.