TJ FS NAPAJEDLA –1. FC NEUBUZ  7: 0  (3 :0)

Branky:   22. Brauner David, 37. Matoušek Petr, 45. Smyček Lukáš, 47. Tomek Miroslav, 60. Kurzer Jaroslav, 66. Matoušek Petr, 81. Gabrhelík Tomáš

Rozhodčí:   Dobiáš Adam, Böhm Martin, Skopal Jiří

Diváci:  102

Sestava Napajedel: L. Koutník – R. Skácel, , T. Hejda, T. Gabrhelík, P. Ratiborský – J. Bičan, L. Smyček, J. Kurzer, D. Brauner – M. Tomek, P. Matoušek

Náhradníci: J. Hoferek, J. Mičulka a T. Bláha

Trenér: J. Hradil

Vedoucí týmu: J. Smyček

Ono, kdyby to tak „Benfica“ válela venku jako na domácím hřišti, kde v rámci předposledního kola III. třídy sk. A opět nadělila výslužku tentokrát 1.FC Neubuzi, tak by okupovala i vyšší příčky tabulky než poklidný střed.

Nově postoupivší tým ze čtvrté třídy si odvezl sedmičku a skóre mohlo být daleko vyšší, nebýt kumulovaných selhání napajedelských tváří v tvář brankáři hostí.

Fatra diktovala tempo utkání od začátku do konce a nebýt hluchého místa ve druhé dvacetiminutovce prvního poločasu, kdy domácí jedenáctka polevila v soustředění, tak by z deštivého dopoledne soupeř z Neubuzi neměl žádnou radost. Do šaten šli Napajedla s tříbrankovým vedením, které domácí úspěšně rozmnožovali i v poločase druhém. Soupeř definitivně rezignoval, další čtyři branky znamenaly pro hosty spíše milost než rozsudek smrti, jelikož dalších pět stoprocentních příležitostí stejně jako v prvním poločase napajedelská družina neproměnila.

Další zápas zajíždí „Benfica“ na Kašavu, odkud si v minulém ročníku odvezla potupnou porážku v pokutových kopech i přes to, že po poločase vedla 3:0. Tak snad se letos povede Fatře lépe, a ještě zabojuje o vylepšení své pozice v tabulce před zimní přestávkou.