TJ Kašava – TJ FS Npajedla „B“ 3:2 (2:2)

Na svátek sv. Martina se vydalo napajedelské béčko do vzdálených končin okresu Zlín a to konkrétně do Kašavy, kde v rámci dohrávky posledního kola podzimní části III. třídy skupiny A nastoupili proti místnímu TJ.

Zápas na velice obtížném terénu se nevyvíjel vůbec dobře, když po dvou hrubých chybách se domácí ujali vedení 2:0. Avšak bylo ještě dostatek času na vyrovnání, což se do poločasu napajedelským podařilo. Zlepšená forma konce prvního poločasu, povzbudila v kabině skřehlé hosty a do druhého polačasu se šlo za jasného pokynu, urvat všechny tři body.

Poločas začal mírnou převahou domácích, která se v dalších ubíhajících minutách jen stupňovala. Bylo otázkou času, kdy „Benkson“ dostane branku a to se taky v 74 minutě stalo. Fatra již do konce zápasu nenašla odpověd na dobře organizovanou hru domácích a zaslouženě prohrála.

„Béčko“ přezimuje na 7. místě tabulky prakticky už s nulovou šancí na postup a zároveň s prozatimním slušným bodovým odstupem na sestupovou pozici.

Celkově hra v podzimní části snesla na domácích hřištích přísné měřítko až tedy na první a poslední zápas, ovšem venkovní utkání byla jak pro hráče, ale hlavně pro trenéra a fanoušky utrpením. Snad se přes zimní pauzu podaří ještě vhodně doplnit kádr a proběhne kvalitní příprava tak, aby v jarní části sezóny konečně Fatra přivezla body i z venkovního hřiště.

Děkuje všem fanouškům a sponzorům za podporu v podzimní části soutěže a společně s vámi se těšími na jarní boje.