Fotbalisté A-týmu mužů TJ FS Napajedla vyrazili ve čtvrtek 14. března do Luhačovic, aby zde do neděle 17. března společně strávili prodloužený víkend. Léčebných kúr si však vůbec neužili… Naopak, místo nich jim trenér Josef Pospíšil naordinoval pořádnou porci kondiční přípravy. Za příznivého slunečného počasí tak hráči většinou polykali kilometry v okolí čtyřhvězdičkového hotelu Vega v Pozlovicích nad luhačovickou přehradou, které navíc prošpikovali dávkami v dobře vybavené posilovně na tomto hotelu. A na závěr i každovečerní regenerace tak všem přišla náramně vhod.

„Soustředění určitě mělo svůj význam. Myslím, že jsme zde splnili vše, co jsme si naplánovali. Na dobře vybaveném hotelu a v jeho nejbližším okolí jsme našli to, co jsme potřebovali. Věřím také, že naše náročná společná práce nepřijde nazmar, a že ji zúročíme v blížící se jarní části soutěže. Jen škoda, že se z různých důvodů nemohli zúčastnit úplně všichni hráči. Právě někteří naši jednotlivci by toto potřebovali jako sůl,“ konstatoval po závěrečném nedělním tréninku a před zaslouženým vydatným obědem trenér Josef Pospíšil.