Branky:  78´ Janošek, 87´ Řihák – 6´ Foral

1. pol.: Balážik – P. Koutník, Hejda, Němec, R. Holomek – Haša, Laciga, Dvořáček, Foral – Bartoň (28´ Brauner), Bůžek.

2. pol.: L. Koutník – P. Koutník, Hejda, Němec, Bláha – Zimčík, Laciga, Dvořáček, Srnec (Foral) – Brauner (Bůžek), Hudák.

Trenér:  Josef Pospíšil. Vedoucí mužstva: Jaroslav Lysoněk.

Rozhodčí:  I. Ševčík – P. Vlček st., K. Saibert.

V prvním poločase byl rozdíl jedné třídy ještě patrný a hráči Fatry v něm podle očekávání jasně herně dominovali a strávili většinu času na polovině pasívního soupeře. Po rychlé brance Romana Forala v 6´ z pohledné kombinační akce na pravé straně však už další gól nepřidali a spoustu svých příležitostí buď zbrkle zahodili nebo je vychytal domácí gólman Jakub Noha. Zblízka hlavičkující David Bartoň pak trefil jenom tyč jeho svatyně.

Po obrátce se však domácí svěřenci trenéra Libora Soldána nejenže postupně začali osmělovat, ale s blížícím se koncem utkání dokonce převzali jeho otěže a dokázali se navíc prosadit i střelecky. Do otevřené obrany se nejdříve odvážnou individuální akcí prosadila čerstvá posila Janošek a v samém závěru o překvapivé výhře omlazené Jiskry přesně mířenou střelou z dálky rozhodl talentovaný Řihák. Naopak hostující tým po poločasovém prostřídání postupně vyklízel pozice a zmohl se pouze na jedinou větší šanci, při níž Michal Dvořáček dalekonosným lobem orazítkoval břevno.

Za mimořádně pozitivní však lze považovat, že se v napajedelské sestavě po více než půlroční pauze v důsledku vážného zranění objevil špílmachr Jaroslav Laciga a po ještě delší přestávce, rovněž způsobené vážným zraněním, i někdejší kanonýr Zdeněk Zimčík.

V dalším přípavném utkání se Fatra střetne s účastníkem krajského přeboru Spartakem Hluk, a to na umělé trávě na Baťově v sobotu 2. března 2019 od 12:30 hod.