TJ FS NAPAJEDLA : TJ SOKOL TEČOVICE 2:0 (1:0)

23. kolo III. tř. mužů, sk. A – sobota 18.5.2019 od 17:00 hod. – hřiště Napajedla, Sadová

Branky:  2. Kurzer Jaroslav, 57. Zimčík Zdeněk

Momentální forma napajedelské rezervy se odráží i ve vysledcích posledních sedmi kol, kdy Benfika nenašla přemožitele ba co víc, neztratila ani bod. Ne jinak tomu bylo i v posledním utkání, kdy domácí poprvé na jaře mohli okusit kvalitu výborně připraveného trávníku v Napajedlích na Sadové.

Druhá minuta utkání a gól Geriho Kurzera naznačoval lehkou práci v nadcházejících 90.minutách. Leč opak byl pravdou. Brzký gól domácí Benfiku ukolébal a po patnícti minutách utkání se hra zcela vyrovnala. Hosté hrozili především z brejkových situací, ale dobře hrající obrana v čele s Bohdanem „Bobem“ Janoškem nedovolila žádné nebezpečné zakončení na svatyni, do které se musel po komplikacích na postu brankářské jedničky postavit trenér Lukáš „Smyk“ Smyček. Polačosové skóre 1:0 trochu zneklidňovalo domácí fanoušky, ale když v 57.minutě skóroval z krásného voleje Zimča, bylo pro mnohé vymalováno. Skvělá obrana, nepustila za celý zápas ani jedinou přímou střelu na bránu, a i proto v pomálém tempu dospěl zápas do svého konce.

Povinné tři body a potvrzení dobré formy domácích. Příští zápas odehraje naše B mužstvo na půdě Lukova v sobotu 25.5.2019 v 17:00 hod.

Lukáš Smyček