25. kolo 1.A. tř. mužů, sk. B – neděle 1.6.2019 od 17:00 hod. – hřiště Napajedla, Sadová

Branky:  14. Bůžek Radim, 15. Holomek Robin, 58. Hudák Marek, 60. Holomek Robin, 63. Dvořáček Michal, 87. Hudák Marek – 16. Kojetský Štěpán, 59. Kojetský Štěpán, 76. Bartušek Jiří

Domácí po úvodním hvizdu rozhodčího doslova vlétli na soupeře a prvních osm minut jej nepustili na vlastní polovinu. Měli dvě stoprocentní šance, ale jak už je u domácích zvykem, neproměnili. To hosté při první útoku na polovinu domácích trefili z trestného kopu tyčku. Domácí dále útočili a odměnou jim byly dva góly rychle za sebou. Kdo by si ale myslel, že to hosty zlomí, tak ten se mýlil. Hosté ihned po rozehrání snížili a hra se najednou vyrovnala. Domácí se snažili hrát, ale hosté podnikali nebezpečné brejky a do konce poločasu se skóre neměnilo. Když ihned po rozehrání ve druhém poločase hostující brankář bravurním zákrokem vychytal domácí, vypadalo na další trápení domácích v koncovce. Potom ale začalo být utkání zajímavé především pro diváky, méně potom pro trenéry. Domácí zvýšily na 3:1, hosté po dvou minutách snížili na 3:2. Domácí potom zvýšili až na 5:2, ale hosté po dalším brejku a zmatcích v domácí obraně snížili na 5:3 a dále z brejků hrozili. Nakonec ale domácí asi tři minuty před koncem přidali šestý gól a utkání se již jenom dohrálo.