14. kolo 1.A. tř. mužů, sk. B – sobota 15.6.2019 od 17:00 hod. – hřiště Napajedla, Sadová

Branky:  29. Hudák Marek, 58. Hudák Marek, 71. Holomek Robin, 90. Srnec Lukáš – 26. Velecký Vlastimil

Domácí chtěli v poslednim kole sezóny zvítězit a udržet tak páté místo. V úvodu utkání se hrál vyrovnaný fotbal bez výrazných šancí. Až v 25. minutě domácí zapomněli na obranu a hosté se z brejku ujali vedení. Naštěstí se domácím podařilo do konce poločasu Hudákem vyrovnat. Ve druhém poločase se domáci snažili zatlačit hosty do obrany, ale ti podnikali rychlé protiútoky. Když domáci Hudák vstřelil svůj druhý gól v zápase, začali mít domácí převahu a podařilo se jim vstřelit i třetí branku. Hosté se snažili zápas ještě zdramatizovat, vrhli se do útoku, ale domácí obrana pracovala spolehlivě. Navíc v poslední minutě domácí dorostenec Srnec dostal ideální přihrávku do brejku a po třiceti vteřinovém pobytu na hřišti uzavřel na konečných 4:1.

Pavel Ratiborský
TJ FS Napajedla