Tělovýchovná jednota Slavoj Jarošov – TJ FS NAPAJEDLA 0-6 (0-0)

5.kolo Krajská soutěž – dorost sk.B – neděle 1.9.2019 13:30

Střelci: 52. Winkler Lukáš, 56. Ferovič Ondřej, 66. Winkler Lukáš, 67. Ferovič Ondřej, 72. Lhotský Martin, 76. Bursík Martin

Rozhodčí: Svoboda Tomáš

Diváků: 122

Sestava: Kočenda, Večeřa, Šubík, Podlas, Berecka, Winkler, Bursík, Lhotský, Sedláček, Srnec, Ferovič

Střídali: Mikoláš, Malina, Čevela

Komentář trenéra Hradila:

Na maličkém hřišti v Jarošově za velkého vedra odehráli dorostenci Fatry další vítězné utkání. V úvodu zápasu byla hra vyrovnaná, domácí měli několik ošemetných standartek, ale bez zakončení. Naši hráči též vytvořili nebezpečné situace před domácí brankou ,ale hlavičky Sedláčka a Šubíka neskončili brankou. Do druhé půle však hráči Fatry nastoupili úplně v jiném tempu! Hra se prakticky celý druhý poločas odehrála na polovině domácích a začaly padat krásné branky. Jejich autoři byli Winkler 2x ,Ferovič 2x ,Bursík a Lhotský.

Projevila se kombinační hra a solidní fyzická kondice všech hráčů. Proto mohli trenéři prostřídat celou lavičku. Tři body i s nulou na kontě našeho golmana jsou krásné, jen je potřeba, je potvrdit ve velmi těžkém domácím zápase proti Starému Městu!