TJ FS Napajedla – FC Strání 0:11 (0:6)

1.kolo  Krajská soutěž – starší žáci sk.B – sobota 31.8.2019 9:30

Střelci: 8. Panák Jakub, 17. Tóth Sebastián, 27. Tóth Sebastián, 28. Ondruch Samuel, 32. Ondruch Samuel, 48. Panák Jakub, 25. Želibabka Adam, 57. Ondruch Samuel, 66. Panák Jakub, 69. Ondruch Samuel, 70. Panák Jakub

Rozhodčí: Klouda Jiří

Diváků: 52

Sestava: Žálek  – Kalandrová – Veselý – Sysel – Úlehla – Tobola (K) – Lajza – Tománek – Chytil – Váňa- Mikulka

Náhradníci: Brázdil (B) – Podlas – Gajdůšek – Michalčík – Mikulík – Solecký
Komentář trenéra Forala:
Bohužel utkání jsme nezvládli jak po výsledkové, tak ani po herní stránce. Velmi fyzicky vyspělý a herně zdatní hráči Strání nás převyšovali ve všech aspektech hry a už od začátku jsi šli za vítězstvím.  Věříme, že v dalších zápasech se zlepšíme hlavně v pohybu bez míče, v osobních soubojích a zodpovědnosti vzít to na sebe a něco vymyslet i za cenu toho, že se to nepodaří. Doufáme, že se v dalších zápasech zlepšíme v těchto aspektech hry a zvládneme to lépe jak po výsledkové, tak hlavně po herní stránce.