TJ FS Napajedla – FC Zlín U8

3.kolo MPřA čtvrtek 12.9.2019 16:30

Sestava: Smyček Jakub, Smyček Adam, Marholt Luďa, Marhold Mates, Sláma Roman, Maneth Štěpán, Tomek Ondřej, Baroň Šebastian

Komentář trenérů Kopeckého a Kurzera:

Druhý zápas sehrála naše mladší přípravka doma na hřišti v Napajedlích a to proti týmu FC Zlín.
Do zápasu trenéři nakonec zapojili všechny z našich nejmenších a všichni dostali stejnou porci minut i ve hře. Těžko hodnotit jednotlivce, protože kluci i holky podali všichni výkon, který jsme po nich chtěli a který jsme čekali.
Velice dobře nám zachytal gólman Šebek, který skvěle nejen chytal, ale zapojoval se aktivně do rozehry a několikrát vytvořil akci, která končila gólem.
Velké nadšení a zápal dětí pro hru šel vidět nejen v jejich tvářích, ale nakonec byl přetaven i ve vítězství nad soupeřem ze Zlína.