TJ FS Napajedla – FC Slovácko Dívky 3:4P (1:1)

4.kolo Krajská soutěž – mladší žáci sk.B 21.9.2019 11:15

Střelci: 30. Novotný Marek, 42. Solecký Štěpán, 59. Solecký Daniel – 20. Skřivánková Tereza, 46. Dočkalová Eliška, 56. Dočkalová Eliška

Rozhodčí: Chromík Zdeněk
Diváků: 40
Sestava: Novák – Solecký Š. – Perůtka – Klofáč – Rusková – Solecký D. – Skácel- Gajdůšek
Náhradníci:  Baroň – Kašný – Skácel – Novotný
Komentář trenéra Forala:
Po nevydařeném minulém zápase v Morkovicích jsme se chtěli předvést v domácím prostředí proti dívkám ze Slovácka. Už od začátku jsme na hřišti dominovali, ale bohužel nás brzdilo neproměňování brankových příležitostí. Soupeřky ze Slovácka jsme celý poločas nepustili vůbec k ničemu, bohužel byly to ony, které šly do vedení. Těsně před koncem poločasu jsme se přeci jen prosadili pro krásné akci skóroval Novotný. Druhý poločas probíhal velice podobně jak ten první, kdy jsme z mnoha šancí vstřelili pouze 2 branky, bohužel dívky ze Slovácka se prosadily taktéž dvakrát a proto se šlo do penaltové loterie. V té opět zvítězily dívky ze Slovácka a odvezly si bod navíc. Pevně věřím, že v dalších zápasech začneme proměňovat vytvořené brankové příležitosti, jelikož si v každém utkání jich vytvoříme velmi mnoho a pokud je nebudeme proměňovat nebudeme vyhrávat.