TJ FS Napajedla – FC Slovácko Dívky 3:4P (3:2)

4.kolo Krajská soutěž – starší žáci sk.B 21.9.2019 9:30

Střelci: 9. Buček Adam, 10. Buček Adam, 25. Lajza Robin – 4. Batoušková Jana, 23. Jančářová Markéta, 56. Batoušková Jana

Rozhodčí: Chromík Zdeněk
Diváků: 40
Sestava: Brázdil – Tománek – Chytil – Sysel – Úlehla – Tobola – Buček – Lojza – Váňa – Gajdůšek – Mikulka
Náhradníci: Žálek – Veselý – – Mikulík – Solecký – Michalčík
Komentář trenéra Forala:
 V domácím utkání jsme nastoupili proti dívkám ze Slovácka. Ze začátku jsme hráli s příliš velkým respektem k soupeři a proto jsme byli potrestáni obdrženou brankou. Obdržená branka nás probrala a během 2 minut jsme vstřelili 2 branky.  Poté začalo naše obvyklé neproměňování brankových příležitostí, kterých bylo opravdu dost. Do poločasu po naší chybě ze strany soupeřky stačily vyrovnat na 2:2 a proto se šlo do kabin za vyrovnaného stavu.  Na začátku druhého poločasu jsme šli zpět do vedení, jenže jsme úplně hrát a dívky ze Slovácka nás začaly přehrávat a také nakonec srovnat na 3:3. Poté se šlo do penalt, kde jsme bohužel nebyli jedenkrát úspěšní, proto si dívky ze Slovácka odvezly bod navíc.
I tak bych chtěl svůj tým pochválit, protože po první obdržené brance jsme předváděli hru, kterou po nich vyžaduji.