Tělovýchovná jednota Sokol KNĚŽPOLE -TJ FS NAPAJEDLA 1-4 (1-0)

11.kolo Krajská soutěž dorost sk.B – sobota 12.10.2019 10:00

Střelci: 15. Winkler Lukáš (vl.) – 51. Bursík Martin, 65. Srnec Lukáš, 77. Winkler Lukáš, 79. Srnec Lukáš

Rozhodčí: Ševčík Igor

Diváků: 30

Sestava: Kočenda, Viceník, Šubík, Machač, Večeřa, Winkler, Bursík, Lhotský, Sedláček, Srnec, Ferovič

Střídali: Berecka, Čevela, Hába, Havlík, Malina

Komentář trenéra Hradila:

Dorostenci Fatry v dalším mistrovském utkání zajížděli do Kněžpole, které se trápí na posledním místě tabulky. Taky tak začalo utkaní na ranní rosou pokropeném trávníku. Domácí chlapci se nezalekli kluků z Napajedel a důrazem a lepším startem na míč a vyhráváním osobních soubojů byli první půli více než vyrovnaným soupeřem! A když ještě dali z rohu gol, který si dali Napajedelští sami nešťastnou tečí, tak výsledek byl naprosto zasloužený! V kabině Fatry byla poločasová bouřka…, která však přinesla ve druhé půli očekávaný zvrat. Hráči pochopili, že bez zvýšeného nasazení, důrazu, nabízení se do přečíslení domácí obrany a hlavně pohybu bez míče to nepůjde ani s posledním mužstvem!! Takto dodržená taktika slavila úspěch a brankami Srnce 2x, Bursíka, Winklera, otočili dorostenci Fatry zápas ve svůj prospěch! V sobotu čeká dorostence velmi těžký zápas o čelo tabulky se Zlechovem.