TJ FS Napajedla – Fotbalová akademie Zlechov 8:1 (2:0)
6.kolo Krajská soutěž Mtarší žáci sk.B sobota 5.10.2019 11:15
Střelci: 119. Solecký Štěpán, 28. Solecký Daniel, 38. Kuchmister Daniel, 39. Gajdušek Šimon, 42. Gajdušek Šimon, 48. Gajdušek Šimon, 51. Rusková Alice, 57. Solecký Štěpán – 55. Levay Jan

Rozhodčí: Šubík Ondřej
Diváků: 30
Sestava: Novák – Solecký Š. – Kalandrová – Klofáč – Rusková – Solecký D. – Podlas- Gajdušek
Náhradníci:   Baroň – Kašný – Skácel – Kuchmister – Perůtka
Komentář trenéra Forala:
Hned od začátku jsme soupeře nepustili vůbec do ničeho a po několika pěkných akcích jsme šli do zaslouženého vedení. Ještě před poločasem jsme přidali další branku a šli do šaten za stavu 2:0 pro nás. 2. poločas byl kompletně v naší režii a střídal se útok za útokem a nebýt brankáře hostí výsledek  by byl ještě vyšší. Musím pochválit všechny hráče a hráčky, protože i za nepříznivého počasí předvedli kvalitní výkon plný pohybu, kombinací a hezkých branek.