TJ FS NAPAJEDLA- SK BŘEZNICE 9-0 (3-0)

10.kolo Krajská soutěž – dorost sk.B sobota 5.10.2019 12:30

Střelci: 20. Srnec Lukáš, 27. Ferovič Ondřej, 37. Ferovič Ondřej, 58. Podlas David, 69. Srnec Lukáš, 77. Bursík Martin, 79. Srnec Lukáš, 84. Čevela Tomáš, 89. Večeřa Lukáš

Rozhodčí: Čech Radim

Diváků: 50

Sestava: Kočenda, Večeřa, Machač, Podlas, Viceník, Sedláček, Lhotský, Bursík, Winkler, Srnec, Ferovič

Střídali: Berecka, Malina, Čevela, Solecký, Mikoláš, Janošek

Komentář trenéra Hradila:

Dorostenci Fatry po nevydařeném utkání v  Morkovicích opět zapnuli na plný výkon a deklasovali  Březnici rozdílem třídy. Na vodou podmáčeném terénu se snažili hrát po zemi a to se jim vyplatilo. Jen v první půli měli hosté náznaky útočných akcí, ale obrana fungovala na rozdíl minulého zápasu spolehlivě a když Ferovič dvěma góly a Srnec jednou brankou do poločasu rozbili sebevědomí Březnice, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Ve druhé půli po dalších brankách Srnce 2x,Podlase,Večeři,Bursíka,Čevely, již nedokázali vzdorovat výtečným akcím domácích hráčů a v závěru utkání úplně rezignovali. Doufejme jen, že podobný výkon předvedou dorostenci Fatry i v sobotu v Kněžpoli!!