TJ FS Napajedla – Fotbalová akademie Zlechov 3:5 (2:0)
6.kolo Krajská soutěž Starší žáci sk.B sobota 5.10.2019 9:30
Střelci: 10. Buček Adam, 11. Tobola David, 46. Buček Adam – 37. Kořínek Jakub, 42. Kovářík Lukáš, 44. Kořínek Jakub, 50. Kořínek Jakub, 64. Kořínek Jakub

Rozhodčí: Šubík Ondřej
Diváků: 30
Sestava: Brázdil- Tománek – Chytil – Sysel – Veselý – Tobola – Buček – Lajza – Váňa – Gajdušek – Oliva
Náhradníci: Žálek  – Mikulík – Mikulka – Michalčík – Kočenda
Komentář trenéra Forala:
Zápas jsme začali ve vysokém tempu a kvalitě a během prvních 20 minut jsme šli do dvoubrankového vedení, kdy jsme soupeře vůbec do ničeho nepustili. Bohužel, jak už je tuto sezonu našim zvykem druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře a po třech slepených brankách šel soupeř ze Zlechova do jednobrankového vedení. Hned vzápětí jsme dokázali srovnat, ale soupeř stejně tak a šel znova do vedení. Ke konci zápasu soupeř přidal ještě 1 branku a zvítězil tedy o 2 branky. Pokud chceme pomýšlet na body, tak musíme hrát celý zápas tak jako prvních 25 minut zápasu, kde soupeře mačkáme a hrajeme hezký kombinační fotbal. Bohužel se vždy uspokojíme a přestaneme absolutně hrát a soupeř nás potrestá. Věřím, že už v dalším utkání budeme hrát celých 70 minut a ne jen polovinu utkání.