FC Strání – TJ FS Napajedla 3:1 (2:1)

Krajská soutěž sk.B Mladší žáci – neděle 20.10.2019 11:15

Střelci: 9. Jurásek Martin, 16. Mikláš Jakub Petr, 49. Mikláš Jakub Petr – 19. Podlas Radim

Rozhodčí: Zpěvák Petr

Diváků: 68

Sestava: Výsmek – , Š.Solecký, Kalandrová, Novotný, Rusková, D.Solecký, Podlas, Gajdušek

Náhradníci: Novák(B) , Klofáč, Baroň, Skácel, Kuchmister, Perůtka, Kašný

Komentář trenéra Forala:

Na další utkání jsme zajížděli do Strání, kde nás hned od začátku nečekalo nic lehkého. Už do samého začátku na nás soupeř vletěl a my moc nevěděli jak se z nepříjemného napadání dostat. Soupeř využil svoji aktivitu naplno a šel do rychlého vedení 2:0. Od tohoto okamžiku už jsme se stali více než vyrovnaným soupeřem a začali hrát naši hru, , kdy se nám povedlo snížit na 2:1 a skóre se už do poločasu neměnilo. Druhý poločas jsme se do soupeře pustili, jenže svoje šance jsme nevyužili a byl to soupeř, který nás potrestal na konečných 3:1 z našeho pohledu. Chtěl bych pochválit soupeře, který byl velice technický a zdatný na míči, ale myslím že my jsme převedli taky kvalitní výkon, jen to bohužel nestačilo. Chtěl bych pochválit celý tým za bojovnost a nasazení. Věřím, že po dvou prohrách se vrátím zpět na vítěznou vlnu a budeme převádět výkony, které předvádíme celý podzim.