FC Strání – TJ FS Napajedla 7:4 (4:0)

Krajská soutěž sk.B Starší žáci – neděle 20.10.2019 9:30

Střelci: 7. Tóth Sebastián, 10. Zajgla Václav, 13. Panák Jakub, 21. Panák Jakub, 45. Tóth Sebastián (pen.), 53. Tóth Sebastián, 64. Otte Erik – 52. Oliva Alexandr, 61. Tobola David, 63. Buček Adam, 66. Oliva Alexandr (pen.)

Rozhodčí: Zpěvák Petr

Diváků: 68

Sestava:  Žálek – Tománek – Chytil – Sysel – Úlehla – Buček – Oliva – Lajza – Tobola- Váňa – Gajdušek

Náhradníci: Brázdil (B) – Mikulka – Michalčík, Kalandrová

Komentář trenéra Forala:

Bohužel zápas rozdílných dvou poločasů, ale úplně naopak jak jsme zvyklý. Celý podzim jsme hráli velice dobře jen první poločasy, ale zápas ve Strání jsme si prohráli už v prvním poločase, kdy nám soupeř nasázel 4 branky. Soupeř nás hlavně přehrával v osobních soubojích, nasazení, důrazu a nebylo tam od nás v prvním poločase vůbec nic za co bych mohl chválit. Druhý poločas byl úplně o něčem jiném na soupeře jsme vletěli, jen na začátku nás přibrzdila zase úplně zbytečná penalta a soupeř šel do vedení 5:0. Poté jsme to byli my, kdo vstřelil 2 krásné branky po hezkých akcí, ale soupeř rychle korigoval svým 6 a 7 gólem.  Nakonec zápas skončil hokejovým výsledkem 7:4 opět z našeho pohledu. Bohužel celý podzim máme velké problém, s tím, že hrajeme pouze 1 poločas, do teď to byl ten první, ale v zápase se Stráním jsme hráli pouze druhý. Netuším čím to je, ale pokud chceme pomýšlet na nějaké body musíme hrát celých 70 minut.