TJ Spartak Hluk – TJ FS Napajedla 5:4 (2:1)

7.kolo Krajská soutěž sk.B – Mladší žáci – sobota 12. 10. 2019 11:15

Střelci: 12. Křiváček Josef, 25. Konečný Adam, 40. Zlínská Vanesa, 44. Stamatovič Vuk, 50. Kurtin Tomáš – 7. Skácel Ondřej, 50. Solecký Daniel, 52. Baroň Jakub, 57. Perůtka Michal

Rozhodčí: Jílková Karolína

Diváků: 25

Sestava: Výsmek – Perůtka, Š.Solecký, Masiarová, Rusková, D.Solecký, Podlas, Gajdušek

Náhradníci: Novák(B) , Klofáč, Novotný, Baroň, Skácel, Kuchmister

Komentář trenéra Forala:

Zápas to byl hodně vyrovnaný, soupeř byl rychlý a technicky dobře vybavený.

Na začátku utkání jsme se po hezké akci ujali vedení, soupeř pak po naší nedůsledné hře v obranné fázi vyrovnal. V prvním poločase padl ještě jeden gól, kdy náš brankař omylem chytil malou domů rukou a z trestného kopu jsme podruhé inkasovali.
Ve druhém poločase kluci z Hluku po pěkné akci zvýšili na 3:1 a bohužel chvíli na to náš brankář opět chytil malou domů rukou, soupeř znovu nezaváhal a zvýšil na rozdíl tří gólů. Poté hráči Hluku kombinací přehráli naši obranu a zvýšili na 5:1. Na posledních 10 minut jsme trochu redukovali sestavu a podařilo se nám dát v rychlém sledu tři góly. I když jsme makali naplno až do konce, vyrovnat se nám už bohužel nepodařilo.
Individuálních chyb se musíme příště vyvarovat, kvalitní soupeř je dokáže lehce potrestat a nás pak stojí spoustu sil porvat se o dobrý výsledek.