TJ FS NAPAJEDLA – SK ZLECHOV 6-1 (4-1)

Krajská soutěž sk.B dorost – sobota 19.10.2019 12:00

Střelci: 12. Winkler Lukáš, 29. Bursík Martin, 36. Bursík Martin (pen.), 44. Winkler Lukáš, 68. Winkler Lukáš, 74. Ferovič Ondřej – 6. Haša Radim

Rozhodčí: Janoš David

Diváků: 50

Sestava: Kočenda, Viceník, Šubík, Podlas, Machač, Sedláček, Bursík, Lhotský, Berecka, Winkler, Srnec

Střídali: Večeřa, Ferovič, Solecký, Čevela, Mikolaš, Malina

Komentář trenéra Hradila:

Ve velmi prestižním utkání o čelo tabulky zahráli domácí dorostenci na výbornou! I přes chybu v úvodu utkání kdy prohrávali rychle 1-0, splnili do puntíku určenou taktiku a zápas měli ve svých rukách. Hosté jim však svou neukázněností výrazně pomohli! Útočník hostů po dvou žlutých kartách již v první půli šel pod sprchy a to byla voda na mlýn domácích dorostenců, kteří se neustále tlačili do útočných akcí a 4 i úspěšně zakončili. Jejich autoři byli: Winkler 2x a Bursík z trestného kopu a penalty také 2x. Po změně stran navýšili postupně Winkler a Ferovič na 6-1 a mohla si zahrát i celá domácí lavička. Doufejme jen,že mladí hráči Fatry zvládnou i poslední 2 zápasy na hřištích soupeřů a udrží se v popředí tabulky i na konci podzimu!!