TJ Sokol Újezdec-Těšov – TJ FS NAPAJEDLA 1-4 (1-2)

13.kolo Krajská soutěž Dorost sk.B 27.10.2019

Střelci: 3. Buriánek Petr – 15. Srnec Lukáš (pen.), 21. Bursík Martin (pen.), 57. Šubík Roman, 87. Ferovič Ondřej

Rozhodčí: Večeřa David

Diváků: 25

Sestava: Kočenda, Malina, Šubík,Podlas,Machač,Sedláček,Bursík,Lhotský,Berecka,Winkler,Srnec

Střídali: Čevela,Večeřa,Hába,Ferovič

Komentář trenéra Hradila:

Srnec,Bursik,Šubík,Ferovič  Dorostenci Fatry zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání do Újezdce, který se letos trápí a je na posledním místě soutěže. Hráčům bylo před zápasem zdůrazněno, aby zápas nepodcenili. Opak však byl pravdou! Již v úvodu utkání z nákopu ze 40m dostali dorostenci Fatry branku a tím posadili domácí tým na koně! Kluci z Újezdce vycítili šanci na dobrý výsledek a bojovali jako o život. Jen zvýšeným úsilím a nesmyslným faulem domácího brankáře na Berecku pomohli našim hráčům vyrovnat. Penaltu proměnil kapitán Srnec. Po inkasované brance domácí zvolnili v aktivitě a další faul na Srnce v pokutovém území potrestal Bursík. Tak skončil poločas. Ve druhé půli se již hra Fatry zlepšila a kdyby hráči proměňovali své šance, konečný výsledek by byl výraznější.Přesto se ve druhé půli prosadil Šubík hlavou po výborně zahraném rohovém kopu a v závěru utkání pěkným volejem Ferovič. V sobotu ukončí sezonu Fatra v zápase o přední příčky tabulky v Tlumačově!